Зарядно за автомобил 12V BASEUS 45W, 2xUSB-A Magic Series (CCMLC20A-01)
8.50(16,62 лв.)19.94(39,00 лв.) Спести 57%
Компактно зарядно за кола с 2x USB-A QC3.0 порта и обща мощност от 45W. Интелигенто регулира мощността в зависимост от устройството, което е свързано. Поддържа множество протоколи за бързо зареждане.
Гаранция: 24 месеца.
В наличност
Купи сtbi bank logo
Код: 47318 Категория: Етикет:
Интелигентно разпределение на мощността
Зарядно за таблет за кола
Бързо зареждане
Продуктът дава до 45W обща мощност, като при използване на двата порта едновременно, тя се разпределя. Поддържа протоколи за бързо зареждане QC3.0, QC2.0, SCP, FCP, AFC, MTK PE и ви позволява бързо да презаредите устройствата си.
LED дисплей
Защита
Разбери повече за аксесоарите за автомобили тук.
Разгледай и други 12V зарядни и трансмитери за автомобил тук.
  • Производител: Baseus
  • Модел: Magic Series Dual QC digital display
  • Сериен номер: CCMLC20A-01
  • EAN: 6953156293212
Мощност
45W
Изходящи портове
USB-A
Тип бързо зареждане
Quick Charge, AFC, FCP, SCP
Кабел в комплекта
Не
Цвят
Черен
Налични портове: 2xUSB-A
Масимална мощност: 45 W
Входящ ток: DC 12 – 24V
Изходящ ток:
– USB1/2: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A (45W макс.) (QC / SCP / FCP);
– USB+USB – 5V/6A (30W макс.)
Протоколи за бързо зареждане: PPS, PD3.0, QC3.0, SCP, FCP и AFC.
Материал: PC + ABS
LED дисплей
Размер: 60.5 х 30.5мм